Sam tworzę szopkę na Boże Narodzenie

Clare Beaton
Książka Sam tworzę szopkę na Boże Narodzenie
Książka Sam tworzę szopkę na Boże Narodzenie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Model szopki oraz postacie do wycinania i kolorowania. „Dawno, dawno temu w mieście zwanym Nazaret żyła sobie młoda kobieta imieniem Maryja. Była ona zaręczona z cieślą Józefem. Pewnego dnia Archanioł Gabriel przyszedł do Maryi i przekazał jej wieść od samego Pana Boga: Zostałaś wybrana na matkę Bożego Syna, któremu nadasz imię Jezus. A potem w mieście Betlejem pewnej nocy, iskrzącej się milionami gwiazd, urodził się Pan Jezus, Boży Syn – Zbawiciel całego świata”. Wszyscy doskonale znacie biblijną historię o Bożym Narodzeniu. Ale czy wszyscy mieliście okazję samodzielnie skonstruować szopkę betlejemską i umieścić w niej żłóbek, Dzieciątko Jezus, krowę, wołu, owieczki i baranki?! Teraz możecie to uczynić, a pomoże wam w tym ta wspaniała książeczka. Znajdziecie w niej model szopki betlejemskiej oraz postacie zwierząt i ludzi, które pokolorujecie, a następnie umieścicie przy żłóbku małego Jezuska. Pora zabrać się do pracy, bo właśnie rozbłysła na niebie pierwsza gwiazdka. Odbiorcy – dzieci, które nie tylko świetnie będą się bawić, tworząc model szopki, ale i zachwycą się biblijną historią o Bożym Narodzeniu. – rodzice, którzy pomogą swoim dzieciom rozwijać plastyczne talenty. Dlaczego warto nabyć tę książkę – zawiera pomysłowy i prosty w wykonaniu model betlejemskiej szopki – to wspaniała propozycja zabawy na długie jesienne i zimowe wieczory. – przybliża dzieciom biblijną historię o Bożym Narodzeniu. – zabawna kreska i atrakcyjna szata graficzna spodobają się wszystkim dzieciom i zachęcą je do twórczej pracy.
Data wydania: 2018-01-03
ISBN: 978-83-7660-621-7, 9788376606217
Wydawnictwo: Wydawnictwo Jedność
Stron: 16

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Sam tworzę szopkę na Boże Narodzenie aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Sam tworzę szopkę na Boże Narodzenie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe