Serce i naczynia krwionośne. Zagrożenia, ochrona, dieta

Pierre Vican
Serce i naczynia krwionośne. Zagrożenia, ochrona, dieta
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W krajach wysoko rozwiniętych choroby sercowo-naczyniowe są dzisiaj główną przyczyną śmierci i inwalidztwa. Jak wynika z aktualnych prognoz, około roku 2020 wysuną się one na pierwsze miejsce wśród wszystkich trapiących nas problemów zdrowotnych. Autor kładzie największy nacisk na czynniki ryzyka tych chorób, a zwłaszcza te zależne od naszych zachowań i wyborów: palenie tytoniu, alkoholizm, otyłość, stres i oczywiście złe nawyki żywieniowe – czyli na to wszystko, co jesteśmy w stanie zmienić. Dowiemy się również, dlaczego pewne pokarmy – cukier, słodycze, przemysłowe wypieki, wędliny, kawa, alkohol – powinny pojawiać się w naszym menu jak najrzadziej i w jak najmniejszych ilościach. Poznamy składniki słynnej diety kreteńskiej oraz dowiemy się jakie pokarmy odgrywają największą rolę w profilaktyce chorób serca.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-258-0117-5, 9788325801175
Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Serce i naczynia krwionośne. Zagrożenia, ochrona, dieta nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Serce i naczynia krwionośne. Zagrożenia, ochrona, dieta. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl