Skarby cywilizacji. Katedry i kościoły świata

Paweł Wojtyczka
Skarby cywilizacji. Katedry i kościoły świata
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka ta to pięknie wydany album, którego celem jest zaprezentowanie najpiękniejszych i najbardziej niezwykłych katedr i kościołów z całego świata. W publikacji zawarto historię powstania budowli, jej opis i charakterystykę oraz ciekawostki dotyczące omawianego obiektu. Na kartach niniejszej książki znajdują się m.in.: – kościół Sagrada Família w Barcelonie, – katedra w Toledo, – katedra w Amiens i słynna paryska Notre Dame, – Bazylika Świętego Piotra w Watykanie, – brytyjska katedra w Salisbury, – bazylika w Licheniu Starym, – sobór Wasyla Błogosławionego w Moskwie, – słynna stambulska Hagia Sophia, – katedry w Nowym Jorku i Meksyku, – katedra w Cuzco. Album został wzbogacony obszernym materiałem zdjęciowym.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-66136-71-7, 9788366136717
Wydawnictwo: BOOKS
Stron: 136
dodana przez: chudini0505

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Skarby cywilizacji. Katedry i kościoły świata? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Skarby cywilizacji. Katedry i kościoły świata. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl