Skorowidz kancelarii prawniczych, patentowych i notarialnych

Barbara Jóźwik
Skorowidz kancelarii prawniczych, patentowych i notarialnych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Mamy przyjemność przekazać Państwu pierwsze wydanie publikacji pt. w języku polskim, niemieckim i angielskim, zawierające pełną i aktualną informację o kancelariach zajmujących się doradztwem prawnym na terenie Polski Celem niniejszej publikacji jest umożliwienie Państwu dokonywania na bieżąco wyboru profesjonalnego doradcy prawnika, ewentualnie w Państwa pobliżu, i to stosownie do indywidualnych potrzeb, z uwzględnieniem kompleksowej obsługi prawnej, w tym również obsługi notarialnej oraz doradztwa rzeczników patentowych. Jesteśmy przekonani, że prezentowane w Skorowidzu informacje o zakresie świadczonych usług oraz o profilu i specjalizacji poszczególnych kancelarii będą dla Państwa bezpośrednio przydatnymi przy podjęciu właściwej decyzji
Data wydania: 2002
ISBN: 978-83-87611-23-1, 9788387611231
Wydawnictwo: Prawo i Praktyka Gospodarcza Sp. z o.o.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Skorowidz kancelarii prawniczych, patentowych i notarialnych nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Skorowidz kancelarii prawniczych, patentowych i notarialnych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl