Skuteczność zarządzania projektami w przedsiębiorstwach działających w Polsce

Joanna Haffer
Książka Skuteczność zarządzania projektami w przedsiębiorstwach działających w Polsce
Książka Skuteczność zarządzania projektami w przedsiębiorstwach działających w Polsce
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Zarządzanie projektami systematycznie zyskuje na znaczeniu i rozwija się dynamicznie w związku z postępującą komplikacją procesów otoczenia i funkcjonowania instytucji i wynikającą z tego koniecznością rozwiązywania tych problemów przy pomocy projektów różnego rodzaju. Jest to widoczne w praktyce, w której liczba i znaczenie projektów stale rosną. Powoduje to potrzebę rozwoju naukowych podstaw zarządzania projektami i weryfikacji naukowej wiedzy praktycznej z tej dziedziny w celu opracowywania nowoczesnych instrumentów zarządzania, szkolenia wysoko kwalifikowanych specjalistów i propagowania nowoczesnej wiedzy z zakresu zarządzania projektami. [...] Wyniki badań uzyskane przez Autorkę rozprawy stanowią oryginalny wkład naukowy wzbogacający w istotny sposób problematykę zarządzania projektami".
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-7285-503-9, 9788372855039
Wydawnictwo: Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierowania \"Dom Organizatora\"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Skuteczność zarządzania projektami w przedsiębiorstwach działających w Polsce nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
✍️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się