Słownik komputerowy dla każdego

Mirosław Sławik
Słownik komputerowy dla każdego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Słownik został opracowany z myślą o zwykłych użytkownikach sprzętu komputerowego. Zawiera ponad 1500 haseł z szeroko pojętej wiedzy informatycznej. przy opracowaniu których starano się uwzględnić standardy obowiązujące na rynku sprzętu komputerowego. sieciowego i oprogramowania. Oprócz terminów związanych ściśle z informatyką i komputerami w słowniku pojawiły się także hasła z dziedziny telekomunikacji czy elektroniki. które ze względu na swoją specyfikę spotyka się w terminologii komputerowej. Tytuł słownika sugeruje. że jest on adresowany do każdego. Jest tak w istocie. ponieważ dzięki uniwersalnym treściom obejmującym wiele zagadnień z dziedziny sprzętu komputerowego. oprogramowania i zastosowań komputerów oraz wyjaśnieniu wielu terminów współistniejących z terminologią komputerową będzie cenną pomocą dla każdego użytkownika komputera.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-89232-71-7, 9788389232717
Wydawnictwo: Videograf

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Słownik komputerowy dla każdego? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Słownik komputerowy dla każdego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl