Słownik organizacji i kierowania w oświacie

Leszek Stankiewicz
Słownik organizacji i kierowania w oświacie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niniejsza książka przybliżyć ma czytelnikowi rozumienie podstawowych pojęć i kategorii tak, by można było interpretować przekształcenia edukacyjne w Polsce po roku 2000. Dlatego też istotnym elementem słownika są kwestie realizowanych dotychczas reform szkolnych, ze szczególnym zwróceniem uwagi na problemy Reformy Edukacyjnej wdrażanej od 1 września 1999 roku. Jak należy sądzić, ten zakres problemowy może być przydatny nie tylko młodzieży studenckiej, przygotowującej się do zawodu nauczycielskiego, ale także dla czynnych nauczycieli, organizatorów, kierowników szkół i lokalnego środowiska edukacyjnego. Prezentując podstawowy zakres pojęć, w ich doborze kierowano się w pierwszym rzędzie „potrzebą życia” szeroko rozumianego środowiska edukacyjnego wierząc, iż zamiar spełni te oczekiwania.
Data wydania: 2000
ISBN: 978-83-7174-550-8, 9788371745508
Wydawnictwo: Adam Marszałek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Słownik organizacji i kierowania w oświacie aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Słownik organizacji i kierowania w oświacie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe