Słownik szkolny. Malarze, rzeźbiarze, architekci

Antoni Ziemba, Maria Poprzęcka, Andrzej Pieńkos, Anna Sieradzka ...
Książka Słownik szkolny. Malarze, rzeźbiarze, architekci
Książka Słownik szkolny. Malarze, rzeźbiarze, architekci
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Słownik szkolny. Malarze, rzeźbiarze, architekci" jest przeznaczony dla młodzieży szkolnej i nauczycieli wychowania plastycznego, a także dla tych, którzy interesują się historią sztuki, zwłaszcza życiem i twórczością sławnych artystów. Książka ta powstała z myślą o przybliżeniu uczniom postaci spotykanych w lekturach szkolnych, literaturze popularnej, w programach telewizyjnych poświęconych problematyce artystycznej czy też twórców dzieł oglądanych w muzeach, na wystawach. Słownik zawiera 318 haseł biograficznych (biogramów) ułożonych w porządku alfabetycznym, poświęconych najsłynniejszym twórcom w dziejach sztuki, od starożytności po czasy współczesne.  
Data wydania: 1993
ISBN: 83-02-05137-3, 8302051373
Wydawnictwo: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne
Seria: Słownik szkolny
Stron: 214

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Słownik szkolny. Malarze, rzeźbiarze, architekci nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Słownik szkolny. Malarze, rzeźbiarze, architekci. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}