Słownik terminologii prawniczej angielsko-polski

Ewa Ożga
Słownik terminologii prawniczej angielsko-polski
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Trzecie już, znacznie rozszerzone, wydanie angielsko-polskiej części Słownika terminologii prawniczej zawiera ponad 35.000 haseł. Autorka wykorzystując bogate doświadczenie zawodowe - jest tłumaczem z praktyka w Stanach Zjednoczonych oraz tłumaczem przysięgły, w polskich sądach, adwokaturze i Urzędach Stanu Cywilnego - stworzyła słownik zawierający terminologię prawniczą stosowaną na salach sądowych, a także słownictwo, angielskie i amerykańskie, z zakresu rozlicznych dziedzin prawa, np. prawa handlowego, rodzinnego, spółek. Z pewnością Słownik będzie nieocenioną pomocą dla różnorodnych użytkowników - tłumaczy, prawników, studentów prawa, przedsiębiorców oraz wszystkich tych, którzy w różnych okolicznościach życiowych muszą mieć do czynienia z terminologią prawniczą. Szczególnie polecany tłumaczom tekstów prawnych, kontraktów, umów prawniczych, aktów stanu cywilnego, wyroków sądowych, pism procesowych itp.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-60186-45-9, 9788360186459
Wydawnictwo: BRANTA Oficyna Wydawnicza

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Słownik terminologii prawniczej angielsko-polski aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Słownik terminologii prawniczej angielsko-polski. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe