Opinia na temat książki Służące

SA
@SandraNightingale · 2019-07-30 08:34:46
Bardzo ciekawa książka obyczajowa, pokazująca przemiany jakie zachodzą w bohaterach i w USA. Niezwykle barwne postacie, problemy i dylematy z jakimi musiały się mierzyć na co dzień żyjąc w podzielonym społeczeństwie. Miejscami zabawna, melancholijna, smutna,śmieszna i wszystko w bardzo dobrych proporcjach.
Ocena @SandraNightingale:
serce
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Służące
Służące 9.4 /10
Stockett Kathryn
Południe Stanów Zjednoczonych w czasach dyskryminacji może być interesujące? “Służące” pokazują, że ...
Komentarze

Pozostałe opinie

Jedna z ciekawszych książek, które ostatnio przeczytałam. Zdecydowanie na plus, powtórzę się za Artemizją: więcej takich debiutów!

@blackmoth @blackmoth

Gdybym teraz miała wybrać najlepszą książkę przeczytaną w tym roku, z pewnością byłaby to ta powieść. Oby więcej takich debiutów!

@Artemizja @Artemizja

Właśnie zakupiłam audiobooka i jestem naprawdę zadowolona ze słuchania. Naprawdę ciekawa treść. Pisarka wspaniale opisała życie służących w latach 60-tych.

@donna412 @donna412

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam sięgnąć po "Służące" i nie zawiodłam się. Co prawda początek szedł mi opornie, bo styl potoczny w powieściach jakoś mi nie podchodzi i dopiero po jakimś cza...

@kasia.kolataj @kasia.kolataj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się