Spirit Animals. Upadek Besti. Tom 1. Nieśmiertelni strażnicy

4 /10
Ocena 4 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Spirit Animals. Upadek Besti. Tom 1. Nieśmiertelni strażnicy
Książka Spirit Animals. Upadek Besti. Tom 1. Nieśmiertelni strażnicy
4 /10
Ocena 4 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Nowe opowieści ze świata Erdas. Upadek Bestii to druga seria Spirit Animals. Stara, mroczna siła, która przez wieki drzemała pod powierzchnią świata, teraz się odradza. Może rozerwać więzi łączące duchy zwierząt z ich opiekunami. Aby to się stało, musi uprowadzić zwierzoduchy i ich ludzkich towarzys...

Nowe opowieści ze świata Erdas. Upadek Bestii to druga seria Spirit Animals. Stara, mroczna siła, która przez wieki drzemała pod powierzchnią świata, teraz się odradza. Może rozerwać więzi łączące duchy zwierząt z ich opiekunami. Aby to się stało, musi uprowadzić zwierzoduchy i ich ludzkich towarzys... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2017-3-29
ISBN: 978-83-280-4005-2 ( 9788328040052 )
Wydawnictwo: Wilga / GW Foksal
Stron: 224

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Spirit Animals. Upadek Besti. Tom 1. Nieśmiertelni strażnicy nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
Twoja Opinia
Opinie
@Smallbookworld
@Smallbookworld 2019-04-29
Jak możecie zauważyć na zdjęciu grzbiet jest cały zdarty i widać duże ślady użytkowania. Jednak to totalnie nie moja wina, ponieważ jak czytam to mam etui na książkę i teraz nie wiem czy etui tak wytarło czy co. W każdym bądź razie to jest pierwsza część tej serii i myślałam, że się bardzo mile zaskoczę i będę miała kolejną ulubioną serię. Jednak totalnie się zawiodłam, po pierwsze nie potrafiłam totalnie zrozumieć fabuł. Po drugie nie przypasowali mi główni bohaterowie. A jednak powinnam tą wspólną więź z nimi złapać jeśli przez co najmniej 6 części z nimi miałabym być. Nie chciałabym tej książki jakoś surowo oceniać. Ale niestety czasami trzeba się wyżalić na jakąś książkę.
serce

twórcy strony

puchar @Smallbookworld @Smallbookworld pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.