Spółdzielnie mieszkaniowe : nowe regulacje ustawowe, majątek spółdzielców, wzór statutu, regulaminy

Lesław Myczkowski
Spółdzielnie mieszkaniowe : nowe regulacje ustawowe, majątek spółdzielców, wzór statutu, regulaminy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poradnik Spółdzielnie mieszkaniowe omawia problematykę spółdzielczo-mieszkaniową, w szczególności: * kwestie majątkowe (w tym specyficzne zagadnienia majątkowo-małżeńskie wynikające z ustaw spółdzielczych), * prawa i obowiązki członków spółdzielni, oraz * czynności egzekucyjne Ponadto publikacja zawiera wzory pism w sprawach spółdzielczych oraz teksty odpowiednich aktów prawnych (ustawa o spółdzielniach mieszkaniowych, o własności lokali, o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego, Prawo spółdzielcze). Obecne, siódme już wydanie, stanowi uzupełnienie i uaktualnienie poprzedniego, czyniąc je skarbnicą wiedzy o spółdzielniach mieszkaniowych.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7387-601-9, 9788373876019
Wydawnictwo: C.H.Beck

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Spółdzielnie mieszkaniowe : nowe regulacje ustawowe, majątek spółdzielców, wzór statutu, regulaminy aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Spółdzielnie mieszkaniowe : nowe regulacje ustawowe, majątek spółdzielców, wzór statutu, regulaminy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl