Społeczna odpowiedzialność instytucji finansowych

Krzysztof Waliszewski
Książka Społeczna odpowiedzialność instytucji finansowych
Książka Społeczna odpowiedzialność instytucji finansowych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Monografia stanowi pierwsze w Polsce tak kompleksowe opracowanie dotyczące społecznej odpowiedzialności instytucji finansowych z perspektywy banków, pośredników i doradców finansowych. Autorzy w książce skoncentrowali się na takich zagadnieniach, jak: • CSR instytucji finansowych w ujęciu globalnym. • Reklamacje usług finansowych jako narzędzie ochrony konsumentów. • Edukacja finansowa dzieci a społeczna odpowiedzialność instytucji finansowych. • Raportowanie społeczne w instytucjach finansowych. • Rola społecznej odpowiedzialności biznesu w ograniczaniu ryzyka wiktymizacji na rynku usług bankowych. • Społeczna odpowiedzialność biznesu instytucji finansowych, pośredników i doradców finansowych - konflikt interesów. • Plan Finansowy - efekt pracy Licencjonowanego Doradcy Finansowego. • Odpowiedzialna sprzedaż pośredników finansowych a etyka biznesu. Monografia jest adresowana do teoretyków - naukowców, studentów uczelni i wydziałów ekonomicznych, ale także praktyków - pracowników instytucji finansowych, w tym banków, pośredników i doradców finansowych, jako cenne źródło wiedzy o założeniach i praktycznej realizacji społecznej odpowiedzialności biznesu w tych instytucjach. „Książka jest pozycją interesującą, umiejętnie wprowadzającą w trudne interdyscyplinarne problemy, z jakimi stykają się zarówno teoretycy, którzy poszukują właściwej interpretacji wielu zjawisk ekonomicznych, jak i praktycy oraz klienci (...). Z pełnym przekonaniem można rekomendować tę interesującą monografię”. Z recenzji prof. dr. hab. Włodzimierza Szpringera
ISBN: 978-83-7556-948-3, 9788375569483
Wydawnictwo: CeDeWu

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Społeczna odpowiedzialność instytucji finansowych? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Społeczna odpowiedzialność instytucji finansowych”- Krzysztof Waliszewski

Książka Pośrednictwo kredytowe w Polsce
Pośrednictwo kredytowe w Po... Eugeniusz Gostomski, Krzysztof Waliszewski
Książka "Pośrednictwo kredytowe w Polsce" wypełnia istniejąc...
Książka Społeczna odpowiedzialność instytucji finansowych. Od teorii do praktyki
Społeczna odpowiedzialność ... Krzysztof Waliszewski
Społeczna odpowiedzialność biznesu instytucji finansowych, w...
Książka Doradztwo finansowe w Polsce
Doradztwo finansowe w Polsce Krzysztof Waliszewski
Książka "Doradztwo finansowe w Polsce" jest pierwszą publika...

Cytaty z książki

O nie! Książka Społeczna odpowiedzialność instytucji finansowych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe