Sprawozdanie finansowe za 2005 rok

Dorota Kania, Ewa Dreliszak
Sprawozdanie finansowe za 2005 rok
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przygotowując sprawozdanie finansowe za 2005 rok, należy uwzględnić najnowsze zmiany w zasadach sporządzania sprawozdań, zawarte w szczególności w:- Międzynarodowych Standardach Rachunkowości i Międzynarodowych Standardach Sprawozdawczości Finansowej,br />- ustawie o podatku dochodowym od osób prawnych,br />- ustawie o podatku od towarów i usługNiniejsze opracowanie ułatwia sporządzenie sprawozdania zgodnie z obowiązującymi uregulowaniami. Każdy z rozdziałów dotyczy innej jego części. Poszczególne pozycje bilansu oraz rachunku zysków i strat zostały szczegółowo scharakteryzowane w układzie: definicje, inwentaryzacja (ze wskazaniem konkretnej metody), wycena (ze szczególnym uwzględnieniem odpisów aktualizujących). Komentarz wzbogacono odniesieniami do prawa podatkowego oraz zilustrowano przykładami ułatwiającymi praktyczne zastosowanie. Ponadto na końcu każdego rozdziału zamieszczono zestawienie najczęściej popełnianych błędów oraz zagadnień sprawiających w praktyce najwięcej problemów. Publikacja stanowi nieocenioną pomoc dla wszystkich księgowych.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7426-253-8, 9788374262538
Wydawnictwo: Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Sprawozdanie finansowe za 2005 rok nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Sprawozdanie finansowe za 2005 rok. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl