SQL Server Wstęp dla programistów

Robin Dewson
SQL Server Wstęp dla programistów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poznaj możliwości SQL Server! SQL Server to serwer baz danych firmy Microsoft. To oprogramowanie, rozwijane od ponad ćwierćwiecza, cieszy się ogromną popularnością i uznaniem na całym świecie. Charakteryzuje się wysoką wydajnością i bezpieczeństwem, a ponadto daje użytkownikom ogromne możliwości. Przy tych wszystkich zaletach jest również łatwe w instalacji i nietrudno nim administrować. Brzmi zachęcająco? Chcesz wykorzystać potencjał tego narzędzia do własnych zastosowań? Trafiłeś na świetną książkę! Wprowadzi Cię ona w tajniki pracy z SQL Server 2014. W trakcie lektury kolejnych rozdziałów nauczysz się instalować i konfigurować niezbędne komponenty oraz korzystać z SQL Server Management Studio. Po przygotowaniu środowiska pracy przejdziesz do tworzenia swojej pierwszej bazy danych. Tabele, indeksy, relacje, więzy integralności to pojęcia, które już za chwilę nie będą Ci obce. Poznasz dostępne typy danych oraz wykorzystasz je we właściwy sposób, a co najważniejsze, opanujesz składnię i możliwości języka SQL. Twoją uwagę powinny przykuć rozdziały poświęcone widokom oraz procedurom składowanym ? dzięki nim będziesz mógł w pełni wykorzystać SQL Server. Śmiało, zacznij przygodę z bazami danych od tej książki! Dzięki tej książce: zainstalujesz i skonfigurujesz SQL Server 2014 poznasz zasady projektowania baz danych przygotujesz swoją pierwszą bazę danych poznasz dostępne typy danych oraz kluczowe pojęcia bezboleśnie wejdziesz w świat baz danych Pewnie wkrocz w świat baz danych!
ISBN: 978-83-283-1267-8, 9788328312678
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION
Stron: 592

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę SQL Server Wstęp dla programistów? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka SQL Server Wstęp dla programistów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl