Stań się bardzo pewny siebie

Mateusz Wert, Adrian Jadukiewicz
Książka Stań się bardzo pewny siebie
Książka Stań się bardzo pewny siebie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jeżeli masz problem z pewnością siebie, doskwiera Ci niska samoocena i często nie wierzysz w siebie, ta książka jest dla Ciebie. Proste, praktyczne i skuteczne techniki sprawią, że szybko poczujesz się dobrze sam ze sobą. Odkryjesz w sobie wewnętrzną siłę i przekonasz się jak dobrze można się czuć, gdy się wierzy w siebie. Z książki dowiesz się: - Czym jest stan emocjonalny i jak nad nim zapanować, - Odkryjesz sekret endorfin i poznasz ćwiczenia pozwalające wyzwolić je w dowolnym momencie, - Nauczysz się radzić sobie ze stresem, - Poznasz temat wizerunku wewnętrznego, czym jest i jak go zmienić na pozytywny obraz siebie, - Dowiesz się dlaczego to jak myślimy o sobie wpływa na to jak inni nas odbierają, - Nauczysz się czym jest pewność siebie, a dzięki zawartym ćwiczeniom przekonasz się jak szybko można ją zwiększyć, - Odkryjesz czym nie jest pewność siebie, - Poznasz moc dialogu wewnętrznego, zaczniesz mieć pozytywny dialog wewnętrzny, - Nauczysz się wyciągać pozytywne informacje z porażek i przestaniesz brać do serca krytykę ze strony innych, - Nauczysz się włączać pewność siebie tak jak włącza się telewizor za pomocą guzika, - Nauczysz się bardziej wierzyć w siebie, dowiesz się jak pomaga ona w życiu, - Poznasz sposoby na zwiększenie wiary w siebie - dzięki ćwiczeniom wzmocnisz efekt, poznasz sposób na pozytywne myślenie by uniknąć tego czego nie chcesz, a koncentrować się na tym chcesz zyskać, - Dowiesz się w jaki sposób realizować cele, jak podjąć działanie w trudnym momencie i staniesz się osobą, która jest ryzykantem, - Nauczysz się z łatwością wystąpień publicznych i lepiej będziesz radził sobie podczas randek. Jest wiele ćwiczeń, dzięki którym umysł stanie się bardziej pewny siebie. Nieważne, jak radziłeś sobie w życiu, jak bardzo brakuje Ci pewności siebie. Gdziekolwiek bowiem jesteś i zdecydujesz się przeczytać niniejszą książkę, możesz stać się człowiekiem wierzącym w swoje możliwości. Czy to nie brzmi wspaniale?
Data wydania: 2011-11
ISBN: 978-83-931502-2-9, 9788393150229
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Selfpublishing

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Stań się bardzo pewny siebie aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Stań się bardzo pewny siebie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe