Stanowienie gminnego prawa podatkowego - wzory uchwał z komentarzem i orzecznictwem

Arkadiusz Jerzy Sputowski, Zofia Wojdylak - Sputowska
Stanowienie gminnego prawa podatkowego - wzory uchwał z komentarzem i orzecznictwem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka stanowi zbiór wzorów uchwał podatkowych jednostek samorządu terytorialnego niezbędnych do realizowania prawidłowej polityki fiskalnej oraz poboru podatków i opłat, które są dochodami własnymi jednostki samorządowej. Przedstawione w książce zasady tworzenia uchwał samorządowych umożliwią dostosowanie ich do zasad techniki legislacyjnej, co ma znaczenie przy ocenie aktów wykonawczych – pod względem ich zgodności z prawem – przez organy nadzoru. Wzory uchwał zamieszczono również w wersji edytowalnej na dołączonej do książki płycie CD. Publikacja adresowana jest do pracowników jednostek samorządu terytorialnego przygotowujących projekty uchwał podatkowych, radnych podejmujących decyzje o wielkości obciążeń podatkowych oraz wszystkich zainteresowanych problematyką gminnego prawa podatkowego.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-61188-33-9, 9788361188339
Wydawnictwo: PRESSCOM

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Stanowienie gminnego prawa podatkowego - wzory uchwał z komentarzem i orzecznictwem nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Stanowienie gminnego prawa podatkowego - wzory uchwał z komentarzem i orzecznictwem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl