Status prawny osób zajmujących się zawodowo rynkiem nieruchomości

Stanisława Kalus
Książka Status prawny osób zajmujących się zawodowo rynkiem nieruchomości
Książka Status prawny osób zajmujących się zawodowo rynkiem nieruchomości
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Kompleksowe opracowanie stanowiące podstawowe źródło wiedzy dla osób posiadających uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości, licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami lub zarządcy nieruchomości oraz dla osób ubiegających się o uzyskanie takich uprawnień. Opisuje m. in. sposób i warunki odbywania praktyki zawodowej, uzyskiwania odpowiednich licencji i uprawnień oraz doskonalenia kwalifikacji; uwzględnia także podstawy prawne i sposób działania organizacji zawodowych ww. grup. Ze względu na jasną, przejrzystą i przystępną formę książka może stać się nieocenioną pomocą dla wszystkich osób, których działalność zawodowa związana jest z obrotem nieruchomościami."
Data wydania: 2002
ISBN: 978-83-7334-048-0, 9788373340480
Wydawnictwo: LexisNexis

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Status prawny osób zajmujących się zawodowo rynkiem nieruchomości aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Status prawny osób zajmujących się zawodowo rynkiem nieruchomości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}