Statystyka w biznesie i ekonomii

Anna Bielecka
Statystyka w biznesie i ekonomii
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Publikacja jest podręcznikiem akademickim, który ma przygotować studentów do egzaminu ze statystyki opisowej, ale przede wszystkim ma pomóc w zrozumieniu i praktycznym wykorzystaniu wiedzy w pracy zawodowej. Dlatego też książka zawiera oprócz podstawowych pojęć, definicji, wzorów oraz przykładów wyjaśniających i ilustrujących owe pojęcia - rozwiązane krok po kroku zadania z interpretacjami obliczonych miar statystycznych oraz informacjami, co z tych miar faktycznie wynika dla rozwiązywanego problemu, jak również testy i zadania do samodzielnego rozwiązania. Z kolei praktycy znajdą tu opisy badań rozwiązujących konkretne problemy, takie jak spłacalność kredytów bankowych, określanie grup docelowych klientów, system motywacyjny w firmie, poczucie bezpieczeństwa zdrowotnego pacjentów itd.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-89437-37-2, 9788389437372
Wydawnictwo: WSPiZ im. Leona Koźmińskiego

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Statystyka w biznesie i ekonomii? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Statystyka w biznesie i ekonomii. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl