Stop. Czy to co robisz naprawdę ma sens? Broszura + 2CD

Arkadiusz Zbozień
Stop. Czy to co robisz naprawdę ma sens? Broszura + 2CD
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

STOP! Czy to co robisz naprawdę ma sens? Skonfrontuj się ze swoim wyborem drogi życiowej. Potwierdź lub podważ decyzje, których dokonałeś. Jak wskazują badania*, większość ludzi w chwili śmierci najbardziej żałuje tego, że nie pozwolili sobie na takie życie, o jakim marzyli – że nie robili tego, co naprawdę kochali. Nie musisz być jednym z nich. „Nie znam nikogo, kto nie chciałby być szczęśliwy. Nikogo. Dlatego prawie każdy zadaje sobie pytania: Czy to, co robię, ma sens, Czy idę odpowiednią drogą?, Dokąd to wszystko prowadzi? Nie możemy jednak zadawać sobie tych samych pytań w nieskończoność”. – Arkadiusz „Arkadio” Zbozień. To nagranie pomoże Ci sprawdzić, czy decyzje, które podjąłeś w życiu, naprawdę były Twoimi decyzjami i czy to, co robisz, to Twój (a nie czyjś inny) pomysł na Twoje życie. *Instytutu Gallupa. Z nagrania dowiesz się: - Jak zweryfikować swoje życiowe wybory? - Czym kierować się przy wyborze przyszłej drogi życiowej? - Co zrobić, kiedy nie widzisz owoców swojej pracy i pasji? - Kiedy jest czas na poważne decyzje? - Co Cię czeka, kiedy odważysz się żyć wg Twojego serca?
ISBN: 978-83-64855-90-0, 9788364855900
Wydawnictwo: RTCK

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Stop. Czy to co robisz naprawdę ma sens? Broszura + 2CD aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Stop. Czy to co robisz naprawdę ma sens? Broszura + 2CD. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl