Strategiczna odnowa przedsiębiorstwa

Szymon Cyfert, Piotr Banaszyk
Strategiczna odnowa przedsiębiorstwa
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W książce omówiono teoretyczne podstawy i praktyczne rezultaty strategicznej odnowy przedsiębiorstwa. Pokazano, jak kadra zarządzająca wykorzystuje zasady i metody odnowy strategicznej, w sytuacji gdy przedsiębiorstwo wymaga radykalnej zmiany celów i obszaru działalności. Autorzy dają odpowiedź na pytania: czym jest odnowa strategiczna przedsiębiorstwa, jak przeprowadzać odnowę strategiczną w przedsiębiorstwie oraz jakie są doświadczenia polskich przedsiębiorstw w tej dziedzinie. Książka jest skierowana do studentów kierunków ekonomicznych wyższych lat studiów oraz studentów studiów doktoranckich w zakresie dyscypliny nauki o zarządzaniu. Wiele istotnych wiadomości mogą w niej również odnaleźć menedżerowie wyższych szczebli i konsultanci zajmujący się doradztwem strategicznym dla przedsiębiorców.
ISBN: 978-83-7251-736-4, 9788372517364
Wydawnictwo: Centrum Doradztwa i Informacji Difin

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Strategiczna odnowa przedsiębiorstwa? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Strategiczna odnowa przedsiębiorstwa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl