Strategie marketingowe w internecie. Sprawdzone strategie skutecznego marketingu Twoich produktów i usług.

Tom Vassos
Strategie marketingowe w internecie. Sprawdzone strategie skutecznego marketingu Twoich produktów i usług.
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Stosuj Internet jako potężną broń w walce z konkurencją! W tej książce znajdziesz najlepsze metody stosowania Internetu, zapewniając tym samym sukces marketingowy twoim produktom i usługom. Znajdziesz tu niezawodne sposoby zaplanowania i wprowadzenia w życie własnej strategii marketingu w Internecie. Odkryjesz sekrety sukcesu niektórych istniejących miejsc Sieci. Porady eksperta pomogą ci w podejmowaniu trafnych decyzji przy realizacji twego własnego planu marketingowego. Najwyższy czas, abyś zastosował profesjonalne, gwarantujące sukces techniki komunikacji, obsługi klienta i badań rynku. Strategie Marketingowe w Internecie to narzędzie niezbędne do wykonania tego zadania! Strategie Marketingowe w Internecie dostarczają informacji potrzebnych aby:
Data wydania: 1999
ISBN: 978-83-85881-81-0, 9788385881810
Wydawnictwo: Studio Emka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Strategie marketingowe w internecie. Sprawdzone strategie skutecznego marketingu Twoich produktów i usług. nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Strategie marketingowe w internecie. Sprawdzone strategie skutecznego marketingu Twoich produktów i usług.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl