Strażak Staś. Mali podróżnicy

Alison Brown
Książka Strażak Staś. Mali podróżnicy
Książka Strażak Staś. Mali podróżnicy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

„Nadszedł letni wieczór i po pracowitym dniu przyjaciele Traktorek Krzyś, Busik Jaś, Strażak Staś i Ciuchcia Kasia odpoczywali w cieniu” (fragment). Seria książeczek dla najmłodszych o przygodach sympatycznych pojazdów. Na twardych kartach książek opisano perypetie traktorka, samochodu strażackiego, ciuchci oraz busika. Czytając z rodzicami tą pięknie ilustrowaną książeczkę dzieci mogą bawić się ruchomymi kółkami pojazdów. W serii „Mali podróżnicy” ukazały się tytuły: Busik Jaś, Traktorek Krzyś, Ciuchcia Kasia i Strażak Sam.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-7588-148-6, 9788375881486
Wydawnictwo: Firma Księgarska Jacek i Krzysztof Olesiejuk - Inwestycje
Stron: 6

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Strażak Staś. Mali podróżnicy nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Strażak Staś. Mali podróżnicy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}