Strażnik Kluczy - Przemarsz przez Eden

W. B. Grott
5.5 /10
Ocena 5.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Strażnik Kluczy - Przemarsz przez Eden
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5.5 /10
Ocena 5.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

"- Zwracam się do was jako wasz pan! Nie tak dawno wybraliście mnie, stanęliście przy mym boku. Razem pokonaliśmy Lucyfera zdobywając tym samym władzę na piekłem! Nie poprzestaliśmy jednak nad tym, zstąpiliśmy na ziemię, aby zdobyć to, co było mi tak bardzo potrzebne, aby zostać bogiem! - istota w białej koronie przemawiała do swoich popleczników stojąc na wielkiej skale, tak, aby widzieć większość pochodu. Legiony zatrzymywały się z szacunkiem, przyklękały przed swoim panem – Bądźcie mi posłuszni i oddani a otrzymacie duszę! Jako wasz bóg nie będe mieć litości dla naszych wrogów. Tłumy demonów wstawały z kolan i wiwatowały na część przemawiającego. Był to widok tak samo przerażający jak i imponujący. Trzymetrowy demon w koronie, której czubek pochłaniał światło, stał na wielkiej skale, a pod nim kłębiły się niezliczone legiony plugawych istot, które zdawały się być gotowe zginąć za swojego pana. Tłum nagle ucichł, odwracając się w stronę prowadzonego przez swych towarzyszy olbrzymiego tłumu ludzi – cywili, jak i rozbrojonych żołnierzy. Była w stanie określić po ubiorze, że pochodzili z tych samych czasów co ona sama."  
Data wydania: 2019-04-04
ISBN: 978-0-463-52862-4, 9780463528624
Język: angielski
Wydawnictwo: Selfpublishing
Kategoria: Horror
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Strażnik Kluczy - Przemarsz przez Eden? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

KL
2021-07-09
10 /10
@justyna8166
2021-01-12
1 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Strażnik Kluczy - Przemarsz przez Eden. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl