Stwardnienie rozsiane. Jak odnalazłam nadzieję i drogę ku zdrowiu

Beata Peszko
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Stwardnienie rozsiane. Jak odnalazłam nadzieję i drogę ku zdrowiu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Nieuleczalna choroba nie musi oznaczać przegranego życia. Co zrobić, jeśli na diagnozę musimy czekać kilka lat? Jak pokonać wątpliwości i bezsilność? Kolejna książka Beaty Peszko to opis kilku lat życia autorki, od wystąpienia pierwszych objawów SM do poznania diagnozy choroby i konieczności stawienia jej czoła. Autorka przekonuje nas, że choroba nie musi nami rządzić, że mądrym, przemyślanym postępowaniem możemy dyktować jej warunki. Niezbędna jest wiara, nadzieja i pozytywne myślenie. Książka jest napisana w formie pamiętnika i odpowiada na wiele pytań, które zadają sobie osoby dotknięte nieuleczalną chorobą.
ISBN: 978-83-7649-058-8, 9788376490588
Wydawnictwo: Dom Wydawniczo Księgarski KOS

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Stwardnienie rozsiane

17.05.2020

Autorka Beata Peszko jest absolwentką Wydziału Farmacji Gdańskiej Akademii Medycznej. Od 20 lat zajmuje się alternatywnymi metodami leczenia, które sama z powodzeniem stosuje. Książka „Stwardnienie rozsiane. Jak odnalazłam nadzieję i drogę ku zdrowiu” powstała na podstawie jej doświadczeń i przemyśleń. Prowadzi czytelnika drogą, którą sama przeszł... Recenzja książki Stwardnienie rozsiane. Jak odnalazłam nadzieję i drogę ku zdrowiu

Moja opinia o książce

Opinie

@mzksiazka
2020-05-17
6 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Stwardnienie rozsiane. Jak odnalazłam nadzieję i drogę ku zdrowiu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl