Survival - sztuka przetrwania : praktyczny przewodnik

Arkadiusz Pawełek
Survival - sztuka przetrwania : praktyczny przewodnik
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Oddajemy czytelnikom do rąk drugie, zmienione wydanie, kultowej w środowisku survivalowym, książki autorstwa Arka Pawełka podróżnika, odkrywcy, poszukiwacza skarbów, nurka, lotniarza, rajdowca itd. (wymienianie wszystkich specjalności Arka zajęłoby całą stronę, a i tak nie ma pewności, czy w tak zwanym międzyczasie nasz autor nie został np. astronautą). Poprzednie wydanie, z roku 1998, krąży wśród zainteresowanych pod postacią kserokopii. Czego możemy się dowiedzieć z tej przydatnej każdemu wybierającemu się poza domowe pielesze? W zasadzie wszystkiego. Oceńcie sami. Mnie osobiście brak takich drobiazgów, jak kompleksowe badania lekarskie obejmujące kardiologię, immunologię, alergologię, a także psychiatrię. Autor, na wszelki wypadek, nie chciał zniechęcać tych, którzy pragnęli ewentualnie udać się w jego ślady.Nie martwmy się! Nie ma w tej książce nic, co wiązałoby się z wyczynem, morderczym treningiem, przygotowaniem w stylu NAVY SEALS. Wszystko potrafi przyswoić sobie i wykonać każdy "normalny" człowiek. Tym niemniej odradzam tę książkę sobie podobnym zwolennikom spędzania wolnego czasu z BP ORBIS czy też NECKERMANN-em. Piotr Koziarski Polski Instytut Wydawniczy
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-89700-03-2, 9788389700032
Wydawnictwo: Polski Instytut Wydawniczy

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Survival - sztuka przetrwania : praktyczny przewodnik? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Survival - sztuka przetrwania : praktyczny przewodnik. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl