świadczenia rodzinne i zasiłki z ubezpieczenia społecznego

Marek Rotkiewicz
świadczenia rodzinne i zasiłki z ubezpieczenia społecznego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niniejszy poradnik skierowany jest do szerokiego kręgu odbiorców. Zainteresować powinien zarówno pracowników jak i pracodawców oraz działających w ich imieniu księgowych i kadrowców. Omówione w nim dwie grupy tematyczne dotyczą szeroko rozumianego wsparcia przysługującego osobom znajdującym się w trudniejszej sytuacji ekonomicznej (świadczenia rodzinne) oraz osobom, które czasowo nie mogą wykonywać pracy zarobkowej z powodu niezdolności do pracy swojej lub swoich najbliższych oraz macierzyństwa (świadczenia z ubezpieczeń społecznych w razie choroby i macierzyństwa). Przedstawiono zasady udzielania poszczególnych świadczeń, ustalania ich wysokości, zakres działań podmiotów zobowiązanych do wykonywania przepisów w tym zakresie. Liczne przykłady sprawiają, że opracowanie ma charakter bardzo praktyczny.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-88616-69-3, 9788388616693
Wydawnictwo: Biblioteczka Pracownicza

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka świadczenia rodzinne i zasiłki z ubezpieczenia społecznego nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka świadczenia rodzinne i zasiłki z ubezpieczenia społecznego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl