Opinia na temat książki Światła września

@Amarisa @Amarisa · 2012-05-02 11:36:28
Zafon po raz kolejny mnie nie zawiódł. To czwarta książka, którą do tej pory miałam przeczytać, a która wyszła spod jego pióra. I cóż mogę powiedzieć? Spełniła moje oczekiwania. Mamy tajemnicę, wielkie rodzinne sekrety i mroczną istotę ukrytą gdzieś za rogiem, która czyha gdzieś na naszych bohaterów. Do tego wątek miłosny dopełnia całości. Każdy w tej książce znajdzie coś dla siebie. Polecam każdemu miłośnikowi tajemnic, opowieści grozy i wytrwałym fanom Zafona!
Ocena @Amarisa:
serce
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Światła września
Światła września 8.5 /10 Jest rok 1936, Simone Sauvelle po śmierci męża zostaje praktycznie bez środków do życia. Dzięki pomo...
Komentarze

Pozostałe opinie

Ksiazka na poziomie Palacu polnocy godna przeczytania.

IT
@inka1985

Zdecydowanie lepsza niż ,,Książe mgły". Ale to zdecydowanie za mało.

@Magdis @Magdis

Kolejne spotkanie z magicznym światem Zafóna i kolejna trzymająca w napięciu przygoda. Tym razem opowieść bardzo przypominała fabułę przedstawioną w "Księciu mgły", co nieco mnie irytowało. Wciąż jest...

AG
@Castiel

Wow pierwsza książka tego autora i już wyczekuje na następne. Trzyma w napięciu i daje człowiekowi do myślenia. Po prostu genialne.

@Lucertola @Lucertola

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"