Systemy zarządzania jakością i środowiskiem

Piotr Rogal, Tadeusz Borys, Piotr Rogala
Systemy zarządzania jakością i środowiskiem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Podręcznik ten jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie studentów kierunków ekonomia, zarządzanie czy ochrona środowiska' na uporządkowaną wiedzę o systemach zarządzania jakością i systemach zarządzania środowiskowego. Książka składa się z pięciu rozdziałów oraz zamieszczonego w końcowej części zestawu pytań kontrolnych ułatwiających sprawdzenie stopnia zrozumienia treści zawartych w poszczególnych częściach podręcznika. Ponadto we wstępie do każdego rozdziału -dla zwrócenia uwagi czytelnika na najważniejsze zagadnienia - zawarto krótkie pytania, na które powinien on umieć odpowiedzieć po zapoznaniu się z treścią rozdziału. Intencją autorów było opracowanie takiego podręcznika, którego zawartość merytoryczna stanowiłaby niezbędne kompendium wiedzy o teorii i praktyce zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego, opartej na podejściu systemowym.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7011-849-5, 9788370118495
Wydawnictwo: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Systemy zarządzania jakością i środowiskiem nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Systemy zarządzania jakością i środowiskiem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl