Szczecińscy weterani misji pokojowych. Wspomnienia - relacje - refleksje

Grzegorz Ciechanowski
Szczecińscy weterani misji pokojowych. Wspomnienia - relacje - refleksje
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Praca zasługuje na pełne uznanie między innymi ze względu na oryginalny układ oraz wyjątkowo trafne upersonifikowanie. Dotychczas opublikowane prace poświęcone udziałowi polskich żołnierzy w pokojowych misjach Organizacji Narodów Zjednoczonych miały charakter opracowań monograficznych, w których konkretny człowiek przedstawiany był niejako na drugim planie. Z recenzji wydawniczej prof. dr. hab. Wiesława Wróblewskiego Zawartość książki obecnie i w przyszłości będzie użyteczna ze względów poznawczych i wychowawczych. Poziom merytoryczny jest wysoki, a liczba faktów zawartych w publikacji czyni ją wiarygodną i wartą popularyzacji w szerokim kręgu czytelników. (...) Na tle innych znanych mi i wydanych w ostatnich latach prac jest znakomita ze względu na treść, formę i wartości wychowawczo-patriotyczne. Z recenzji wydawniczej dr. Czesława Marcinkowskiego
ISBN: 978-83-8019-897-5, 9788380198975
Wydawnictwo: Adam Marszałek
Stron: 361

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Szczecińscy weterani misji pokojowych. Wspomnienia - relacje - refleksje nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Szczecińscy weterani misji pokojowych. Wspomnienia - relacje - refleksje. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl