Szkoły obce w edukacji Galicjan cz.I

Mieczysław Jerzy Adamczyk
Książka Szkoły obce w edukacji Galicjan cz.I
Książka Szkoły obce w edukacji Galicjan cz.I
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Pierwsza w Polsce monografia przedstawiająca udział szkół węgierskich w edukacji młodzieży ziem polskich, głównie zaboru austriackiego, oraz jej roli w przeobrażeniach naszej kształtującej się warstwy inteligenckiej. Praca oparta na bogatej podstawie źródłowej, znajdującej się głównie w zbiorach archiwalnych Węgier, Austrii, Ukrainy, Słowacji i Czech. Książka powinna zainteresować szczególnie profesjonalnych badaczy dziejów oświaty i kultury oraz regionalistów, szkoły i osoby zajmujące się kształceniem duchowieństwa.
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-7399-029-6, 9788373990296
Wydawnictwo: Rytm

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Szkoły obce w edukacji Galicjan cz.I? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Szkoły obce w edukacji Galicjan cz.I. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}