Sztuka perswazji czyli Język wpływu i manipulacji : słowa mogą być bronią, działać jak narkotyk i przynieść bogactwo

Andrzej Batko
6.3 /10
Ocena 6.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Sztuka perswazji czyli Język wpływu i manipulacji : słowa mogą być bronią, działać jak narkotyk i przynieść bogactwo
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.3 /10
Ocena 6.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Słowa mogą być bronią, działać jak narkotyk, przynieść bogactwo"Sztuka perswazji, czyli język wpływu i manipulacji" to unikatowy podręcznik, odsłaniający kulisy manipulacji, której jesteśmy poddawani przez polityków, prawników i speców od marketingu. Retoryka to sztuka znana i stosowana od dawna, ale dopiero teraz, w dobie ogromnej konkurencji na rynku, jej atuty są coraz częściej wykorzystywane w roli narzędzia służącego do wpływania na opinie innych. Ci, którzy znają sekrety języka podświadomości, są w stanie przekonać innych niemal do wszystkiego, sprzedać każdy towar i skutecznie wynegocjować warunki każdego kontraktu. Powszechne twierdzenie mówiące o tym, że umiejętność skutecznego przekonywania innych jest darem, z którym trzeba się urodzić, jest nieprawdziwe. Skuteczna komunikacja i perswazja jest nauką i sztuką, którą może opanować każdy. Książka opisuje instrumenty wpływu, czyniąc je dostępnymi dla każdego, kto chce je poznać. Dzięki niej każdy będzie w stanie stosować je w codziennym życiu -- podczas rozmów o podwyżce, zakupów i spotkań z klientami lub kontrahentami. Opisane w książce techniki mogą dać Ci ogromną władzę nad umysłami, uczuciami i zachowaniem innych ludzi. Czytając ją, dowiesz się, jak bardzo istotny jest dobór słów i formułowanie zdań. Przekonasz się, że istnieje drugi nieznany język, którego używa twoja podświadomość oraz ci, którzy do niej przemawiają. Nauczysz się nie tylko skutecznie robić to samo, lecz również zaczniesz zauważać manipulacje innych. "Mimo, że sama od lat zajmuję się tą tematyką, za każdym razem, kiedy czytam teksty Andrzeja Batki, oczy mi się otwierają na coś nowego, co pozwala mi się lepiej komunikować. Jestem zafascynowana wszystkim, co wychodzi spod pióra Andrzeja Batki, i ogromnie się cieszę, że ktoś takiego kalibru pisze po polsku i tak mądrze i przystępnie radzi, jak odnieść sukces. Każdy, kto zajmuje się biznesem w Polsce, powinien przeczytać tę książkę".Wanda Loskot, Saratoga, Floryda.
www.sukcesTwojejFirmy.com
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-7361-740-7, 9788373617407
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Sztuka perswazji czyli Język wpływu i manipulacji : słowa mogą być bronią, działać jak narkotyk i przynieść bogactwo? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@SYSTEM
2008-02-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 3 /10
Przeczytane

W moim odczuciu książka ta jest reklamą szkoleń jej autora. Informacje w niej zawarte w większości można znaleźć na stronach dotyczących NLP.

{} | link |
@Liadan
2011-03-25
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

W moim przypadku książka miała być wstępem do tematu i jako taka się sprawdziła, więc dla mnie plus ;)

{} | link |
@nott4
2009-05-20
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane

Co czytać po książce “Sztuka perswazji czyli Język wpływu i manipulacji : słowa mogą być bronią, działać jak narkotyk i przynieść bogactwo”- Andrzej Batko

Anam Cara. Duchowa mądrość celtyckiego świata
Anam Cara. Duchowa mądrość ... John O'Donohue
{}10/10
Ileż to lęków nawiedza po nocach wszystkich pracoholików i y...
Pierścień Tolkiena
Pierścień Tolkiena David Day
{}10/10
Profesor Tolkien to jeden z tych nielicznych pisarzy, o któr...
Słownik mitologii celtyckiej
Słownik mitologii celtyckiej Sylvia Botheroyd
{}8/10
Celtowie zasiedlali Europę od Portugalii po Turcję i od Irla...
Celtowie
Celtowie Juliette Wood
{}6.5/10
Książka Celtowie. Życie, legendy i sztuka przedstawia niezwy...
Eire. Wiersze Irlandzkie VI-XIX wiek
Eire. Wiersze Irlandzkie VI... Małgorzata Goraj-Bryll, Ernest Bryll
{}7.5/10

Cytaty z książki

O nie! Książka Sztuka perswazji czyli Język wpływu i manipulacji : słowa mogą być bronią, działać jak narkotyk i przynieść bogactwo. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe