Opinia na temat książki Szukając Alaski

@coconut @coconut · 2014-12-19 19:02:27
Przyznam, że po Greenie spodziewałam się więcej - według niektórych "Szukając Alaski" to najlepsza książka tegoż autora, według mnie jednak wręcz przeciwnie. Cały pomysł niekoniecznie przypadł mi do gustu - takie przerysowane, szalone klimaty nie są dla mnie.
Ocena @coconut:
{}
← polub, jeżeli spodobała Ci się ta opinia
Książka Szukając Alaski
Szukając Alaski 9.1 /10
John Green
Powieść dla młodych, zbuntowanych, pragnących doświadczyć życia. Powieść dla nastolatków poszukujący...
Komentarze

Pozostałe opinie

Chyba jedna z najlepszych książek jaką przeczytałam dotychczas. John Green zdecydowanie został moim ulubionym autorem. Przeczytajcie tą książkę!

@julkams @julkams

Cóż... Z zapartym tchem czekałam na pierwszą książkę J. Greena. Kiedy w końcu "wyszła" wypełniona niepewnością (co do treści) ale i ekscytacją (co do ogółu) zabrałam się do czytania. Poprzednie książk...

@Eversleep @Eversleep

Nigdy nie lubię mówić co takiego odkryłam w książce. Co z niej wyniosłam. Dlaczego, jest jedną z najlepszych. Więc. Tu. Teraz. Nic nie powiem. Po prostu - przeczytajcie. Tak bardzo Was proszę.

@Chocolate @Chocolate

Fani autora znajdą tutaj styl opowiadania niezwykłych historii o codzienności, który podbił ich serca w poprzednich książkach. Tych, którzy jeszcze twórczości Johna Greena nie znają, zachęcam do zapoz...

@cassandra9891 @cassandra9891

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się