Tajemnica państwowa w zeznaniach świadka w polskim ustawodawstwie

Michał Leciak
Tajemnica państwowa w zeznaniach świadka w polskim ustawodawstwie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Michał Ledak, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest doktorantem w Katedrze Prawa Karnego i Polityki Kryminalnej Wydziału Prawa i Administracji UMK. Prowadzi zajęcia dydaktyczne w Collegium Medicum UMK oraz Wyższej Szkole Informatyki i Nauk Społeczno-Prawnych w Bydgoszczy. Obecnie jest na III roku aplikacji sądowej w Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy. Specjalizuje się w problematyce prawno-karnej ochrony informacji niejawnych, w tym przede wszystkim tajemnicy państwowej. Autor około 30 publikacji naukowych, w tym glos, artykułów naukowych oraz recenzji. Uczestnik wielu seminariów i konferencji. Prowadził badania w różnych ośrodkach akademickich, m.in. w Oxfordzie. Jego zainteresowania pozazawodowe wiążą się przede wszystkim ze sportem, gdzie szczególne dla autora miejsce zajmuje wspinaczka oraz nurkowanie. Ich czynne uprawianie stara się łączyć z kolejną pasją, jaką stanowią dlań podróże.
ISBN: 978-83-7285-331-8, 9788372853318
Wydawnictwo: Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierowania \"Dom Organizatora\"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Tajemnica państwowa w zeznaniach świadka w polskim ustawodawstwie? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Tajemnica państwowa w zeznaniach świadka w polskim ustawodawstwie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl