Taken

Erin Bowman
Książka Taken
Książka Taken
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W Claysoot nie ma mężczyzn. Są chłopcy, ale każdy z nich znika o północy w dniu swoich osiemnastu urodzin. Trzęsie się ziemia, wyje wiatr, pojawia się oślepiające światło… i już go nie ma. Nazywają to Napadem. Osiemnaste urodziny Graya Weathersby’ego są już za zaledwie kilka miesięcy, jest przygotowany, by spotkać się ze swoich przeznaczeniem, aż znajduje dziwną wiadomość od swojej matki i zaczyna kwestionować rzeczy, które został nauczony zaakceptować: oczywiste sekrety członków Rady. Samego Napadu. Jakie kłamstwa kryją się za Ścianą, która otacza Claysoot – strukturą, której nikt nie może przekroczyć i przeżyć. Wspinanie się na Ścianę to samobójstwo, ale co jeśli Napad jest gorszy? Powinien siedzieć i czekać, aż go zabiorą, czy zaryzykować wszystko i być może znaleźć nadzieję po drugiej stronie? There are no men in Claysoot. There are boys—but every one of them vanishes at midnight on his eighteenth birthday. The ground shakes, the wind howls, a blinding light descends…and he’s gone. They call it the Heist. Gray Weathersby’s eighteenth birthday is mere months away, and he’s prepared to meet his fate–until he finds a strange note from his mother and starts to question everything he’s been raised to accept: the Council leaders and their obvious secrets. The Heist itself. And what lies beyond the Wall that surrounds Claysoot–a structure that no one can cross and survive. Climbing the Wall is suicide, but what comes after the Heist could be worse. Should he sit back and wait to be taken–or risk everything on the hope of the other side?  
Data wydania: 2014-03-18
ISBN: 978-0-06-211727-4, 9780062117274
Wydawnictwo: HarperTeen
Cykl: Taken, tom 1
Stron: 384

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Taken? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Taken. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}