Teasing the Princess

Nana Malone
Książka Teasing the Princess
Książka Teasing the Princess
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Roone … She’s gone. Someone took her from me. I knew I wasn’t supposed to fall in love. But I did it anyway. And now it might have cost my princess - the princess - her life. I won’t stop until I find her. But when I do, I’ll need to stay away. She won’t survive the scandal. There’s no way I can love her and protect her. I'll have to choose one. Jessa… Apparently, I can’t trust anyone. I’ve never been in love before. Leave it to me to fall for the wrong guy. A liar. Roone Ainsley cost me a life I loved. So now I’m on a quest I didn’t ask for. One that will lead me to a crown I’m not sure I want. To a family I didn’t know I needed.  
Data wydania: 2019-01-03
ISBN: 978-1-79313-689-3, 9781793136893
Wydawnictwo: Independently published
Cykl: Royals United, tom 2
Stron: 294

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Teasing the Princess nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Teasing the Princess. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}