Techniki Antystresowe na każdy dzień tygodnia

Iwona Kubis-Lazar
Techniki Antystresowe na każdy dzień tygodnia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jeśli jesteś osobą zawsze wypoczętą, zadowoloną, nie przeżywasz żadnych niepokojów i nie posiadasz obaw – nie czytaj tego e-booka. Jeśli taka osobą nie jesteś – kup e-booka o radzeniu sobie ze stresem na co dzień. Oddalać niepokój i niwelować stres można praktycznie w każdych okolicznościach. Zazwyczaj sądzimy, że odstresowywanie się to albo skomplikowane techniki relaksacyjne – ćwiczenia, medytacje, albo „proste” sposoby – sport, muzyka, szybka jazda, często alkohol. Dzięki temu e-bookowi poznasz łatwe w użyciu i nie wymagające specjalistycznej wiedzy ani skomplikowanego sprzętu sposoby przeciwdziałające stresowi zawodowemu i osobistemu. Nauczysz się jak szybko likwidować napięcie i tremę przed ważnym spotkaniem, wystąpieniem publicznym czy rozmową. E-book podpowie Ci jak „zaklinać” własny umysł w trudnych sytuacjach. Nie ma tu magii, sięgać będziemy natomiast do wiedzy psychologicznej. Opracowanie pomoże Ci dobrać takie sposoby, które zaakceptujesz i które właśnie w Twoim przypadku – okażą się skuteczne. Im mniej stresu i napięcia w Twoim życiu – tym lepsze relacje z otoczeniem, większa wydajność i zadowolenie z tego co robisz! Ten okropny stres przeszkadza nam cieszyć się tym, co mamy, stresujemy się też nieco „na zapas”. Jak temu zaradzić - dowiesz się z e-booka. Podejmij decyzje o zakupie tej książki – to Twój pierwszy krok w walce ze stresem!
Data wydania: 2010-07-01
ISBN: 978-83-932472-3-3, 9788393247233
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Selfpublishing

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Techniki Antystresowe na każdy dzień tygodnia nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Techniki Antystresowe na każdy dzień tygodnia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl