Tenis rytmiczny - zdrowy styl życia

Franciszek Jan Walczak
Tenis rytmiczny - zdrowy styl życia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jeżeli dotychczas nie wybrałeś odpowiedniej aktywności fizycznej i nie zdecydowałeś się na uprawianie jakiejkolwiek dyscypliny sportowej, lecz chciałbyś prowadzić zdrowy styl życia, to mam dla Ciebie jeszcze jedną propozycję. Jest to trenowany przeze mnie przez ostatnie pięć lat TENIS RYTMICZNY. W moim przypadku sprawdza się doskonale, utrzymuje na wysokim poziomie kondycję fizyczną, psychiczną, radość życia i chęć działania. Wypróbuj go!!! Od początku trenowania będzie rodziło się w Tobie nowe, pozytywne nastawienie do otoczenia, będzie rosła wiara we własne możliwości, będzie kształtował się nowy człowiek, a po trzech miesiącach systematycznego treningu nie będziesz sobie wyobrażał życia bez niego.
A więc do dzieła!

TENIS RYTMICZNY to nowy, rewelacyjny, sprawdzony rodzaj rekreacji fizycznej dla każdego, kto zdecyduje się na zdrowy styl życia. Stosowany systematycznie przez dłuższy czas przynosi imponujący wzrost kondycji i sprawności fizycznej. Został opracowany teoretycznie oraz sprawdzony praktycznie przez autora, który przeprowadził 1442 treningi 60-minutowe w okresie 5 lat (2016–2021).

Doktor Franciszek Jan Walczak, lekarz pediatra, pasjonat i propagator zdrowego stylu życia, autor autobiografii "Ruchome życie", twórca TENISA RYTMICZNEGO.
Data wydania: 2021-07-19
ISBN: 978-83-8159-517-9, 9788381595179
Wydawnictwo: Poligraf
Kategoria: Sport
Stron: 74
dodana przez: ReginaCatta

Autor

Franciszek Jan Walczak Franciszek Jan Walczak Dr Franciszek Jan Walczak - lekarz pediatra, pasjonat i propagator zdrowego stylu życia, autor autobiografii "Ruchome życie", twórca TENISA RYTMICZNEGO. W zawodzie lekarza pracował 54 lata łącząc obowiązki zawodowe z wieloletnim rekreacyjnym uprawia...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Tenis rytmiczny - zdrowy styl życia? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Tenis rytmiczny - zdrowy styl życia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl