Terapia logopedyczna dzieci z zaburzeniami słuchu i mowy

Grażyna Gunia
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Terapia logopedyczna dzieci z zaburzeniami słuchu i mowy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Książka adresowana jest do osób, które są zainteresowane problematyką kształtowania i terapii mowy dzieci niesłyszących. Kolejne rozdziały zawierają omówienie elementarnych zagadnień dla tych osób, które nie mają interdyscyplinarnego przygotowania logopedycznego. Książkę można podzielić na dwie zasadnicze części. W pierwszej omówiono założenia teoretyczne surdologopedii, natomiast w drugiej przedstawiono praktyczne wskazówki dotyczące metodyki pracy logopedycznej z dziećmi z zaburzeniami słuchu i mowy. Zagadnienia zawarte w opracowaniu mają charakter syntetyczny, z podaniem konkretnej literatury. Autorka ma nadzieję, że opracowanie będzie motywacją do studiowania surdologopedii oraz inspiracją do teoretycznego i praktycznego doskonalenia warsztatu pracy osób zajmujących się wychowaniem i terapią dzieci oraz dorosłych z wadą słuchu.
Data wydania: 2006-01-01
ISBN: 978-83-7308-776-7, 9788373087767
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza IMPULS
Stron: 288
Mamy 2 inne wydania tej książki

Autor

Grażyna Gunia dr hab. prof. nadzw. UP Surdopedagog, logopeda, nauczyciel akademicki w Instytucie Pedagogiki Specjalnej Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Główne kierunki jej badań i zainteresowania naukowe związane są z pedagog...

Pozostałe książki:

Wprowadzenie do logopedii
Wszystkie książki Grażyna Gunia

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Terapia logopedyczna dzieci z zaburzeniami słuchu i mowy? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@ania_gt
2020-08-29
9 /10
Przeczytane Przydatne w terapii. Logopedyczne ABC

Rzetelne kompendium wiedzy z zakresu surdologopedii. Pomocna dla pedagogów oraz logopedów pracujących z dziećmi niesłyszącymi oraz z zaburzeniami słuchu. Obok teorii - sporo praktycznych wskazówek do pracy.

× 3 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Terapia logopedyczna dzieci z zaburzeniami słuchu i mowy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl