Terapia systemowa Berta Hellingera

Gunthard Weber
Terapia systemowa Berta Hellingera
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Bert Hellinger, urodzony w 1925 roku, studiował filozofię, teologię i pedagogikę. Pracował przez szesnaście lat jako członek katolickiego zakonu misyjnego wśród Zulusów w Afryce Południowej. Następnie został psychoanalitykiem, a poprzez doświadczenia dynamiki grupowej, terapii perwotnej, analizy relacji i różnych działań hipnoterapeutycznych doszedł do etapu utworzenia własnej metody ? niezwykłej terapii sięgającej w przeszłość, ukazującej rodzinne ponadpokoleniowe uwikłania i problemy. Choć wiele z tego, co mówi Bert Hellinger, zdaje się dotyczyć przeszłości, to jego uczucia i intuicja skierowane są zawsze na rozwiązanie, które wyzwala i otwiera nowe możliwości. Lektura tej książki jest fascynującą podróżą w świat ludzkich relacji, miłości, przeznaczeń i dramatów. "Nie znam żadnego innego terapeuty, który w tak krótkim czasie jest w stanie tak precyzyjnie rozpoznać problemowe zależności, tak skutecznie we właściwym momencie przerywa oraz z humorem, szacunkiem i życzliwością powoduje istotne zmiany" ze wstępu
ISBN: 978-83-89574-30-5, 9788389574305
Wydawnictwo: GWP

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Terapia systemowa Berta Hellingera nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Terapia systemowa Berta Hellingera. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl