Testament duchowy bł. Honorata Koźmińskiego

Kazimierz Synowczyk OFMCap
Testament duchowy bł. Honorata Koźmińskiego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

„Stulecie śmierci wielkiego patrioty i odnowiciela życia zakonnego na polskiej ziemi, bł. Honorata Koźmińskiego, jest okazją do pogłębienia refleksji nad świętością jego życia. Najnowsza książka o. Kazimierza Synowczyka wpisuje się w temat ostatniego roku nowenny honorackiej: „Testament i śmierć". Publikacja podejmuje analizę ostatniej woli, czyli testamentu duchowego, który o. Honorat napisał pod koniec XIX wieku, przygotowując się do dobrej śmierci. Pozycja jest ciekawym przykładem refleksji opartej na lekturze tekstu i odniesieniu go do realiów życia Błogosławionego z Białej Podlaskiej. Autor komentarza posługuje się szeroką wiedzą z zakresu duchowości franciszkańskiej i wynikającą z dogłębnej kwerendy dokumentów. [...] Z książki o. Kazimierza wyłania się fascynująca postać kapucyńskiego Błogosławionego, którego ostatnia wola ujawnia niestrudzone pragnienie świętości i gotowość do nieustannego nawrócenia”. – Z recenzji prof. dr. hab. Andrzeja Derdziuka OFMCap
ISBN: 978-83-63440-33-6, 9788363440336
Wydawnictwo: Calvarianum

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Testament duchowy bł. Honorata Koźmińskiego? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Testament duchowy bł. Honorata Koźmińskiego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl