The Scotch King. I Will Rule You

Penelope Sky
Książka The Scotch King. I Will Rule You
Książka The Scotch King. I Will Rule You
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Joseph Ingram popełnił błąd okradając mnie z czterech milionów dolarów. Wziął moją inteligencje, nie płacąc za nią. I pomyślał, że ujdzie mu to na sucho. Pomylił się. Teraz ja wezmę coś od niego - coś niezastąpionego. Jego siostrę. Zabezpieczenie. Ale nawet kiedy Joseph podwaja kwotę, którą jest mi winien, nie oddaję jej. Nie. Mam wizerunek do podtrzymania. Więc ją zatrzymuję. I nie zamierzam oddać. Joseph Ingram made the mistake of stealing from me—four million dollars. He took my intelligence without paying for it. And thought he could get away with it. Think again. Now I’ll take something from him—something irreplaceable. His sister. Collateral. But even when Joseph doubles the amount of money he owes me, I don’t give her up. Nope. I have an image to maintain. So I keep her. And I’m not giving her up.  
Data wydania: 2017-08-15
ISBN: 978-1-5441-0521-5, 9781544105215
Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
Cykl: Scotch, tom 1
Stron: 344
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka The Scotch King. I Will Rule You aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka The Scotch King. I Will Rule You. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}