The Scotch Royals. We'll Rule Together

Penelope Sky
Książka The Scotch Royals. We'll Rule Together
Książka The Scotch Royals. We'll Rule Together
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

London jest o wiele bardziej przydatna, niż się spodziewałem. Daje mi to, czego potrzebuję, jak profesjonalistka. Z nią po mojej stronie, czuję, że mogę wszystko. Moja potrzeba zemsty jest przyciemniona. Moja złość jest opanowana. Ale jej brat wciąż stanowi problem. Chce, żebym go puścił. Nie jestem pewien, czy chcę. London is a lot more useful than I anticipated. She gets me what I need like a pro. With her by my side, I feel like I can do anything. My need for revenge is dimmed. My anger is contained. But her brother is still a problem. She wants me to let him go. I'm not sure if I can.  
Data wydania: 2017-08-22
ISBN: 978-1-5488-7562-6, 9781548875626
Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
Cykl: Scotch, tom 3
Stron: 432

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka The Scotch Royals. We'll Rule Together nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka The Scotch Royals. We'll Rule Together. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}