Traktat o psychoterapii. IMAM

Tomasz Teodorczyk
Traktat o psychoterapii. IMAM
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Oddajemy w ręce Czytelnika wyjątkową książkę znanego psychoterapeuty i autora. Zawiera ona dwa teksty różne w formie, które próbują odpowiedzieć na fascynujące wszystkich pytania: czym jest i jak działa ludzka psychika oraz na czym polega psychoterapia i rozwój psychiczny człowieka. Traktat o psychoterapii to praca z pogranicza antropologii filozoficznej i metodologii psychoterapii, która przy użyciu struktury krótkich myśli ujętych w punkty stara się zawrzeć całość zjawisk dziejących się w polu ludzkiej psychiki; opowiadanie IMAM umieszcza tę problematykę w dziwnych meandrach ludzkich losów. Autor prowadzi nas przez labirynt niezwykle trudnych zagadnień w sposób klarowny i prosty, stawia kontrowersyjne tezy dotyczące ludzkiej psychiki oraz rozwiewa nierealistyczne oczekiwania i wyobrażenia na temat zjawiska psychoterapii i rozwoju. Tomasz Teodorczyk – psychoterapeuta, superwizor, facylitator społeczny z ponad trzydziestoletnim stażem pracy. Ostatnio współzałożyciel Fundacji Forum Kontrastów zajmującej się szeroko pojęta pracą ze światem. Autor psychologicznych baśni dla dorosłych Jak umierają ptaki (2014), Oświecenie dziobaków (2015) oraz przekrojowej pracy Mindell i Jung. Reedycje i inspiracje (2016).
ISBN: 978-83-61538-83-7, 9788361538837
Wydawnictwo: Eneteia

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Traktat o psychoterapii. IMAM nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Traktat o psychoterapii. IMAM. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl