Ubezpieczenia produkcji roślinnej w Polsce

Monika Kaczała, Konrad Rojewski
Ubezpieczenia produkcji roślinnej w Polsce
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W książce kompleksowo opisano doświadczenia związane z prowadzeniem ubezpieczeń upraw w Polsce. Obejmuje ona następujące zagadnienia: - przemiany w rolnictwie po integracji z Unią Europejską; - zagrożenia i ryzyko w działalności rolniczej, zwłaszcza w produkcji roślinnej; - regulacje prawne w zakresie ubezpieczeń upraw rolnych; - zasady funkcjonowania ubezpieczeń dotowanych upraw oraz rozwój rynku ubezpieczeń upraw w Polsce; - analizę ubezpieczenia upraw jako instrumentu finansowania szkód; - analizę czynników wpływających na zawieranie umów ubezpieczeń upraw przez gospodarstwa indywidualne; - kwestie likwidacji szkód w uprawach oraz reasekuracji portfeli ubezpieczenia upraw. Książka adresowana jest do szerokiego grona odbiorców – kadry kierowniczej i pracowników zakładów ubezpieczeń, pośredników ubezpieczeniowych, firm z branży rolnej, decydentów zajmujących się kształtowaniem systemów wsparcia dla rolnictwa, a także studentów kierunków związanych z rolnictwem i ubezpieczeniami.
Data wydania: 2015-12-08
ISBN: 978-83-7561-534-0, 9788375615340
Wydawnictwo: Poltext
Kategoria: Ubezpieczenia
Stron: 216

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Ubezpieczenia produkcji roślinnej w Polsce? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ubezpieczenia produkcji roślinnej w Polsce. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl