Umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania z Niemcami

Adrian Cloer, Marcin Jamroży
Umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania z Niemcami
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nowa umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania z Niemcami to przede wszystkim ważny akt prawa w sferze polsko-niemieckich stosunków gospodarczych, z którego wynikają wymierne skutki finansowe dla przedsiębiorców. Nowa Umowa zawiera wiele regulacji radykalnie zmieniających obowiązujące dotychczasowe zasady opodatkowania zysków. Osoby zamieszkałe w jednym, a uzyskujące w drugim państwie wynagrodzenia ze stosunku pracy, emerytury czy renty, tantiemy autorskie, honoraria za osiągnięcia sportowe, stypendia naukowe, względnie odsetki od lokat bankowych, zyski ze sprzedaży akcji czy czynsze z tytułem najmu lub dzierżawy nieruchomości, itp., powinny koniecznie zapoznać się z Umową.
Komentarz odpowiada na wiele pojawiających się w praktyce wątpliwości wynikających ze stosowania Umowy, zawiera wskazówki i podpowiedzi, cenne przy ocenie różnych międzynarodowych stanów faktycznych. Zagadnienia przedstawiono przystępnie i na przykładach.
Autorzy komentarzy do poszczególnych artykułów Umowy, również doradcy podatkowi, mają bogate doświadczania praktyczne w komentowanej tematyce. Redaktorzy komentarza - autorzy wielu publikacji z zakresu międzynarodowego prawa podatkowego - gwarantują wysoki poziom merytoryczny.
Data wydania: 2006
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: C.H.Beck
Stron: 668
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania z Niemcami aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania z Niemcami. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl