Umysł fotografa myślenie kreatywne w fotografii cyfrowej

Michael Freeman
Umysł fotografa myślenie kreatywne w fotografii cyfrowej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Fotografie nie rodzą się w aparacie ani nawet w oglądanej przez wizjer scenie, lecz w umyśle fotografa: to właśnie tam powstaje obraz, zanim zostanie zarejestrowany na karcie pamięci lub kliszy. W poradniku Umysł fotografa, kontynuacji światowego bestsellera Okiem fotografa, Michael Freeman odkrywa tajniki tworzenia doskonałych zdjęć. Fotografia w stopniu jeszcze większym niż inne dziedziny sztuki wymaga od artysty nieustannego intrygowania odbiorcy oraz zaskakiwania go niecodziennymi obrazami i zróżnicowanymi interpretacjami. Michael Freeman wyjaśnia, co decyduje o wyjątkowości zdjęcia i w jaki sposób najlepszym fotografom udaje się za każdym razem tworzyć wzbudzające zachwyt fotografie. Ta książka to źródło bezcennych informacji na temat niebanalnych ujęć, światła, cyklicznej natury mody, stylu i metody, a nawet radzenia sobie z niespodziewanymi sytuacjami. Michael Freeman jest światowej sławy fotografem i pisarzem specjalizującym się w literaturze podróżniczej, architekturze oraz sztuce azjatyckiej. Szczególnie ceniony jest za olbrzymią wiedzę w zakresie efektów specjalnych. Jego fotografie publikowano w wielu książkach i czasopismach, m.in. w Time-Life Books, ,,Reader's Digest", ,,Condea Nast Traveller" i ,,GEO". Freeman jest autorem ponad 20 poradników fotograficznych, w tym bestsellera Okiem fotografa.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-7596-133-1, 9788375961331
Wydawnictwo: National Geographic
Stron: 192

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Umysł fotografa myślenie kreatywne w fotografii cyfrowej aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Umysł fotografa myślenie kreatywne w fotografii cyfrowej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl