Utwór architektoniczny jako przedmiot prawa autorskiego

Jakub Chwalba
Utwór architektoniczny jako przedmiot prawa autorskiego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Publikacja jest pierwszym na polskim rynku opracowaniem dotyczącym utworu architektonicznego w prawie autorskim. Autor szczegółowo omawia m.in.: ? wzajemne relacje pojęcia utworu i architektury; ? jakie dobra niematerialne stanowią utwory architektoniczne w rozumieniu prawa autorskiego; ? które składniki utworu architektonicznego podlegają ochronie prawa autorskiego. Analiza twórczości architektonicznej obejmuje ponadto twórczość niesamoistną, gdy na chronioną formę utworu składa się twórczość wielu osób, a wkład przynajmniej jednej z nich można przypisać do dziedziny architektury. Publikacja zainteresuje zarówno prawników specjalistów z zakresu własności intelektualnej, jak i architektów.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-8124-300-1, 9788381243001
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Stron: 372

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Utwór architektoniczny jako przedmiot prawa autorskiego nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Utwór architektoniczny jako przedmiot prawa autorskiego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl