Uzdrawiająca siła oczyszczania : metody oczyszczania jelita grubego i całego organizmu - hydrocolonoterapia, posty, diety - profilaktyka nowotworowa

Dorota Fedorowska
Uzdrawiająca siła oczyszczania : metody oczyszczania jelita grubego i całego organizmu - hydrocolonoterapia, posty, diety - profilaktyka nowotworowa
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka będąca próbą przybliżenia wiedzy na temat oczyszczania organizmu, zdrowej pełnowartościowej diety i właściwego łączenia pokarmów. Tematy te poruszane są już od wielu w literaturze popularnonaukowej na całym świecie. Głównym celem niniejszej publikacji jest upowszechnienie wiedzy na temat skutków zaniedbania procesów wydalniczych, czyli fizjologicznego usuwania toksyn z organizmu.
Data wydania: 2001
ISBN: 978-83-912770-1-0, 9788391277010
Wydawnictwo: Colonica

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Uzdrawiająca siła oczyszczania : metody oczyszczania jelita grubego i całego organizmu - hydrocolonoterapia, posty, diety - profilaktyka nowotworowa? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Uzdrawiająca siła oczyszczania : metody oczyszczania jelita grubego i całego organizmu - hydrocolonoterapia, posty, diety - profilaktyka nowotworowa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl