W ciemności. Gdy pozostanie jedynie strach

Karol Fitrzyk
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
W ciemności. Gdy pozostanie jedynie strach
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Gdy pozostanie jedynie strach.

Gdy z nieba zaczęły spadać tajemnicze żółte płatki, dawny świat, tak dobrze znany i bezpieczny, niemal z dnia na dzień przestał istnieć. Dziesiątkująca ludzką populację epidemia wydaje się nie do zatrzymania. Strach stał się nieodłącznym elementem codzienności. Jedynie nieliczni są w stanie walczyć ze skrywanych lękami.
Największym lękiem Konrada, pacjenta szpitala psychiatrycznego, zawsze była ciemność. Nie pamięta dokładnie, kiedy się pojawiała, ale wie, że od dawna stanowi integralną część jego życia. Teraz, w postapokaliptycznym świecie, niekontrolowany wybuch histerii może skończyć się tragedią. Konrad podejmuje walkę o życie, przemierzając świat, który nie tak dawno był mu znany. Jako jedyny ratunek jawi się brutalna terapia wstrząsowa, którą oferuje mu człowiek z przeszłości. Wkrótce jednak Konrad przekona się, że cena, jaką przyjdzie mu zapłacić za uwolnienie się od lęku, będzie niezwykle wysoka…
Data wydania: 2021-11-30
ISBN: 978-83-8219-636-8, 9788382196368
Wydawnictwo: Novae Res
Kategoria: Horror
Stron: 434
dodana przez: NovaeRes

Autor

Karol Fitrzyk Pochodzący z Chrzanowa absolwent politologii Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego. Przez lata pracownik administracji biurowej. Prywatnie szczęśliwy mąż, sympatyk kultury hiphopowej. Swoją przygodę z pisaniem rozpoczął od publikowa...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka W ciemności. Gdy pozostanie jedynie strach aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

CZ
2022-01-12
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10

Książka jest mocno niepokojąca, klimatyczna, czuć w niej napięcie, ale horrorem bym jej nie nazwała. Czytało się dobrze, choć były momenty, że mnie nużyły. Liczyłam trochę na coś innego, jednak całość i tak wypada dobrze.

👉Największym lękiem Konrada, pacjenta szpitala psychiatrycznego, zawsze była ciemność. Nie pamięta dokładnie, kiedy się pojawiała, ale wie, że od dawna stanowi integralną część jego życia. Teraz, w postapokaliptycznym świecie, niekontrolowany wybuch histerii może skończyć się tragedią. Jako jedyny ratunek jawi się brutalna terapia wstrząsowa, którą oferuje mu człowiek z przeszłości, ale za to przyjdzie mu zapłacić wysoką cenę...

👉 Sama boję się ciemności, więc miałam ciarki na plecach czytając niektóre strony... Całość wypada naprawdę dobrze, choć nastawiona byłam na typowy horror, mimo wszystko warto przeczytać, bo czuć dreszcz emocji!

❗Ocena: 8/10

{}× 1 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka W ciemności. Gdy pozostanie jedynie strach. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl